شماره: 2796
1400/08/26
گسترش همکاری شرکت پتروپارس و بانک تجارت
گسترش همکاری شرکت پتروپارس و بانک تجارت

در حاشیه افتتاح غرفه بانک تجارت در ساختمان ستادی شرکت پتروپارس، مدیران عامل گروه پتروپارس و بانک تجارت بر گسترش همکاری های این دو مجموعه بزرگ تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس، در این مراسم که ۲۵ آبان برگزار شد طی جلسه ‎ای با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گروه پتروپارس و بانک تجارت توافقاتی در مسیر گسترش همکاری های این دو مجموعه صورت گرفت.

در این جلسه دکتر هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به اینکه شرکت پتروپارس یکی از سه مشتری بزرگ و مهم این بانک به شمار می آید، همکاری با این شرکت را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط تحریم های شدید بین المللی باید به دنبال رفع محدودیت ها و استفاده از شیوه ها و ابزارهای موثر در کمک به اجرای طرح ها بود، افزود: با توجه به طرح ها و پروژه های ملی مهم و بزرگی که توسط گروه پتروپارس در حال توسعه است، تلاش خود را خواهیم کرد با بهره مندی از تمام ظرفیت های بانکی کشور زمینه های لازم برای رفع موانع و تسریع در اجرای پروژه های این شرکت را فراهم سازیم.

مهندس حمیدرضا مسعودی مدیرعامل گروه پتروپارس، نیز با اشاره به جایگاه ارزنده بانک تجارت در اقتصاد کشور، بر تمایل پتروپارس برای همکاری های مالی با این بانک تاکید کرد و گفت: طرح ها و پروژه های گروه پتروپارس تاثیر زیادی بر رشد اقتصادی و توسعه کشور خواهند داشت و امیدواریم که تعامل میان این دو مجموعه موجب تقویت جبهه اقتصادی کشور شود.

گفتنی است، در پایان این جلسه با حضور مدیران عامل دو مجموعه، غرفه بانک تجارت در ساختمان ستادی شرکت پتروپارس افتتاح شد.

حق انتشار برای شرکت پتروپارس محفوظ است ©