شماره: 2490
1398/11/16
پیام مدیرعامل به مناسبت دهه فجر
پیام مدیرعامل به مناسبت دهه فجر

انقلاب اسلامی ایران رویداد مبارک و عظیمی است که با آگاهی، مجاهدت و جانفشانی مردم بزرگ ایران به ثمر نشست و جهان را تحت تاثیر خود قرار داد.

 

فجر است و سپیده بر در زده است              روز آمده، تاج لاله بر سر زده است

انقلاب اسلامی ایران رویداد مبارک و عظیمی است که با آگاهی، مجاهدت و جانفشانی مردم بزرگ ایران به ثمر نشست و جهان را تحت تاثیر خود قرار داد. انقلاب ارزشمندی که با رشد و گسترش روحیه ایثار و خودباوری در میان مردم موجب شد که جوانان این سرزمین با تکیه بر دانش و توان خود، در عرصه های مختلفی همچون صنعت نفت و گاز حماسه بیافرینند و روز به روز از وابستگی بکاهند.

در ادامه همین نگرش خودباورانه بود که شرکت پتروپارس به عنوان شرکتی دانش بنیان تاسیس شد تا بتواند به بومی سازی دانش پیچیده اکتشاف، بهره برداری و نگهداشت ذخایر نفت و گاز بپردازد و دوره ای را ترسیم کند که دیگر ایران نیازی به شرکت های نفتی خارجی نداشته باشد.

چنانچه با یاری پروردگار بزرگ، پایمردی در این مسیر باعث شد که امروز، با وجودی که ایران بیش از هر زمان دیگری تحت تحریم‌های ظالمانه قرار دارد، با غیرت و دانش متخصصان این سرزمین بیش از هر زمانی به این هدف نزدیک شویم و اجرای پروژه های مختلف نفت و گاز و پتروشیمی بدون دخالت شرکت های خارجی شاهدی بر این ادعا است.

دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به شما همکاران گرامی و تمام دست اندرکاران صنعت نفت ایران اسلامی تبریک می گویم و امیدوارم در تحقق خودکفائی صنعت حساس نفت و گاز روز به روز موفق تر باشیم.

 

                                                                                                                                                                                                حمیدرضا مسعودی

                                                                                                                                                                                            مدیرعامل گروه پتروپارس

حق انتشار برای شرکت پتروپارس محفوظ است ©