پتروپارس
 
Highlights
اخبار
ايمني و بهداشت
افراد/کارکنان
پروژه ها
  

 

ثبت ركورد ديگري در حفاري به دست مهندسين توانمند شركت پتروپارس

مهندسين توانمند شركت تخصصي حفاري پتروپارس (POSCO) براي اولين بار ركورد مدت زمان حفاري را در حفره 12.25 در منطقه پارس جنوبي به مدت 12.7 روز ثبت كردند.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت پتروپارس؛ مهندسين توانمند شركت تخصصي حفاري پتروپارس (POSCO) بار ديگر و در راستاي فعاليت غرورآفرين شركت پتروپارس افتخار آفريدند و براي اولين بار ركورد مدت زمان حفاري در حفره 12.25 در منطقه پارس را به مدت 12.7 روز به جا گذاشتند. اين ركورد از آن جا حائز اهميت است كه پيش از اين؛ مدت زمان حفاري در اين حفره؛ بر اساس برنامه مصوب كارفرما 22 روز و مطابق برنامه هدف گذاري شده شركت تخصصي حفاري پتروپارس(posco) 19 روز در نظر گرفته شده بود . ثبت اين ركورد و دستيابي به اين موفقيت ؛ موجب صرفه جويي هزينه اي و زماني به مقدار تقريبي 33% شده است.

شايان ذكر است در حال حاضر شركت تخصصي حفاري پتروپارس (POSCO) سه دكل حفاري آبان 8 و DD6 و سحر يك را در سه پروژه فاز 12 و فاز 19 و فرزاد A مديريت مي كند. علاوه بر اين باقيمانده فعاليت هاي تكميل چهار چاه در سكوي 12A به منظور دستيابي به موعد زماني First Production در فاز 12 به صورت Rigless در حال انجام است.

روابط عمومي و امور بين الملل شركت پتروپارس


برگشت
    
نقشه سايت |  تماس با ما |  نظرات و پیشنهادات شرکت پتروپارس ، 1391، تمامي حقوق محفوظ مي باشد .